Kolejna zbiórka

17 czerwiec niedziela - zbiórka od 9-12:30 oraz Msza Św. o 13:00 - jest to ważne wydarzenie w parafii, związane z wizytacją Biskupa. Będziemy obecni całym środowiskiem.

niedziela, 18 grudnia 2011

Jasełka 2011


Ten sobotni, adwentowy wieczór stał się bardzo ważny dla naszej Gromady z dwóch powodów. Po pierwsze dołączyła do nas nowa przyboczna - Hathi (Asia). Witamy i mamy nadzieję, że będzie czuła się z nami dobrze! Teraz w naszej Gromadzie jest już: Kaa (Zosia), Baghera (Natalia), Baloo (Nina) oraz Hathi (Asia). To świetna wiadomość!
 
 A kolejnym powodem, równie ważnym dla całego środowiska falenickiego były wspólne jasełka. Chyba po raz pierwszy w historii (a na pewno w dwuletniej historii...) miała miejsce wspólna Msza Święta, odprawiana specjalnie dla nas i naszych Rodzin przez Księdza Proboszcza. Aktywnie włączyliśmy się w uczestnictwo, prosząc o dobry czas przed nadchodzącym Bożym Narodzeniem.


Po Mszy Świętej zgromadziliśmy się wszyscy w sali, w której wystawione były jasełka. Każda jednostka miała w nich swój udział, przygotowując poszczególne sceny. Nagrodzone zostały przez Rodziców brawami, które były docenieniem ciężkiej pracy wszystkich. Umieszczam tutaj link do zdjęć (jest ich mało, poszukujemy osób, które mają zdjęcia na aparacie i mogą udostępnić).

Gdy już oficjalna część się zakończyła, rozpoczęło się ucztowanie. Każdy przyniósł różne słodkości - co wzbudziło, szczególnie w Gromadzie - wilczy apetyt :)

Spotkanie można uznać zdecydowanie za udane! Na sam koniec każda Rodzina otrzymała ślicznego aniołka przygotowanego przez drużynową Gosię. Rozeszliśmy się do domów we wspaniałych nastrojach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz