Kolejna zbiórka

17 czerwiec niedziela - zbiórka od 9-12:30 oraz Msza Św. o 13:00 - jest to ważne wydarzenie w parafii, związane z wizytacją Biskupa. Będziemy obecni całym środowiskiem.

wtorek, 29 listopada 2011

Zbiórka 19.11.2011

Jak zwykle w sobotę o 9.00 rano spotkałyśmy się przed kościołem w Falenicy.

W pierwszej części naszej zbiórki poszłyśmy do lasu i tam grałyśmy w gry terenowe. Bawiliśmy się w taką zabawę, że była kartka a na kartce przegródki a nad przegródkami były cyfry. Nad tymi cyferkami wpisywało się różne sylaby (sylaby były przyczepione do drzewa) i wtedy powstawały słowa.

Gdy byłyśmy już zmęczone i przemarznięte udałyśmy się do naszej salki w domu parafialnym. Tam zjadłyśmy, co nie, co i wypiłyśmy gorącą herbatę.

Następnie grałyśmy w taką grę, że się trzeba przyjrzeć różnym przedmiotom, a potem je się zakrywa i trzeba je szybko napisać.Kolejnym ważnym punktem naszej zbiórki była skala narady. Podczas której Akela powiedziała nam o kilku istotnych sprawach dotyczących naszego munduru, który musi być zawsze czysty i kompletny. Później wspólnie śpiewałyśmy.
 
Po piosenkach zaliczałyśmy różne sprawności.

W czasie tej zbiórki z wielką radością powitałyśmy cztery nowe zwierzątka: Mang, Jeżozwierz, Balu i nie pamiętam ostatniego!

Kolejnym radosnym wydarzeniem było wręczenie pierwszej gwiazdki Ewie Sz. i drugiej Gabrysi W.

Do zobaczenia 4 grudnia!

Na podstawie relacji wilczków Natalii G., Zosi J. i Krysi W.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz