Kolejna zbiórka

17 czerwiec niedziela - zbiórka od 9-12:30 oraz Msza Św. o 13:00 - jest to ważne wydarzenie w parafii, związane z wizytacją Biskupa. Będziemy obecni całym środowiskiem.

poniedziałek, 27 lutego 2012

chór na dzień modlitw za fse 24 marca 2012

Witamy!

IDEA CHÓRU NA DZIEŃ MODLITW
Mamy przyjemność zaprosić do udziału w tworzeniu chóru na Dzień Modlitw za Skautów Europy, który odbędzie się 24 marca (sobota) w Wielgolesie.

Tytułem wstępu należy wspomnieć, że Skauci Europy w Warszawie organizują 24 marca tego roku dwa oddzielne Dni Modlitw za Skautów Europy: jeden w Niepokalanowie dla skautów z archidiecezji warszawskiej, a drugi w Wielgolesie dla skautów z diecezji warszawsko-praskiej. Dlaczego dwa wydarzenia? Jest nas za dużo na jedno. W sumie liczymy w tym roku prawie 700 osób w całej Warszawie i okolicach. Dużo trudniej byłoby zorganizować jedno wydarzenie dla 1-2 tysięcy osób (co roku na DM zapraszamy całe rodziny skautów).

Chór powstaje po to, aby upiększyć liturgię eucharystyczną, którą będziemy przeżywać podczas naszego marcowego zlotu.PRÓBY
Aby stać się częścią chóru, trzeba wziąć udział jako śpiewak lub instrumentalista w próbach przed Dniem Modlitw. Odbędzie się 5-7 prób, generalnie raz na tydzień. Termin najbliższej próby to:


- 29 lutego (środa) - g.19.20.30, Instytut Sobieskiego, ul. Nowy Świat 27

Terminy następnych prób zostaną ustalone z osobami, które wezmą udział w próbie 20 lutego.

DOŁĄCZ DO CHÓRU!
Zachęcamy do tworzenia chóru nie tylko Skautów Europy, ale także znajomych i ludzi lubiących śpiewać piękne kościelne pieśni.

Szczególnie zapraszamy osoby uczące się w szkołach muzycznych, mające doświadczenie w chóralnym śpiewie oraz instrumentalistów. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia, wcale nas to nie zraża. Jesteśmy pewni, że szybko się wszystkiego nauczycie. Sporo pieśni, które będziemy śpiewać, jest dobrze znana. Będziemy je wykonywać na dodatkowe głosy.

W chórze przewidujemy generalnie udział licealistów, studentów oraz pracujących. Ale jeśli znajdą się chętni i pewni swoich chęci gimnazjaliści, to także zapraszamy!

Jeśli chcesz wziąć udział w tworzeniu chóru, ale nie możesz pojawić się na pierwszych dwóch próbach, skontaktuj się z dyrygentką.

DYRYGENTKA
Chór poprowadzi Natalka Bartyzel, Baghera gromady wilczków w Falenicy http://4gwp.blogspot.com/, a prywatnie nauczycielka muzyki, gry na pianinie oraz akompaniatorka. Natalka ukończyła akademię muzyczną na kierunku klawesyn oraz teoria muzyki. Ma duże doświadczenie w nauce muzykowania, a także animowania śpiewu oraz dyrygowania.

Wszelkie pytania do Natalki:
tel. 783 030 897
natalia.bartyzel@wp.pl

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/388497697843770/

Zapraszamy!
--
Błażej Marzoch
hufcowy warszawski
:: +48 793 354 777
:: blazej.marzoch@skauci-europy.pl

:: Skauci Europy w Warszawie
:: warszawa.skauci-europy.pl
:: facebook Skauci Europy w Warszawie
:: Skauci Europy
:: skauci-europy.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz